شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3705 تاریخ انتشار:  1402/5/31 20:21:21
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
دبیر شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران کشور:
خدمات آب و برق در حال حاضر در دورترین مناطق ارائه می‌شود
دبیر شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران کشور با بیان اینكه توانمندی نظام جمهوری اسلامی بالا است، گفت: در حال حاضر در دورترین مناطق خدمات آب و برق ارائه می‌شود كه قابل مقایسه با گذشته نیست.

 

به گزارش روابط عمومی شركت توزیع برق استان همدان، رضا رحیمی نسب در شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان همدان با بیان اینكه تلاش‌‌های عوامل صنعت آب و برق كشور و استان همدان قابل لمس است و لحظه‌ای نمی‌توان بدون آنها را متصور شد، اظهار كرد: وزارت نیرو با تلاش‌های آقای مرادی، در حوزه امور ایثارگران دستاوردهای بسیار خوبی داشته است كه قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینكه دولت سیزدهم به دنبال تغییر رویكرد است و بنیاد امور ایثارگران نیز به دنبال برنامه تحولی بوده كه در این راستا نیاز است دستورالعمل‌ها و قوانین ابلاغ‌ شوند و مسیر را برای خدمات بیشتر هموار كنند، گفت: طی دو سال اخیر دستورالعمل ۱۴ ماده‌ای با امضالی معاون امور استخدامی ابلاغ شده و راه را برای مشاورین دستگاه‌ها تبیین كرده است كه مورد توجه قرار دهند.

 دبیر شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران کشور با اشاره به اینكه به دنبال این ۱۴ بند، ۲۵ فعالیت را احصا كرده‌ایم و به همه دستگاه‌ها نیز ابلاغ شده است، افزود:‌ اگر مشاور پا به كار، پویا، جامع و زنده در یك دستگاه نباشد یقینا این فعالیت‌ها ابتر خواهد ماند.

وی با بیان اینكه در دولت سیزدهم در سه سطح، امور ایثارگران بررسی و پیگیری انجام می‌شود، گفت: تلاش همه بر این است که باید نگاه همه مدیران اجرایی به ایثارگران متفاوت شود.

رحیمی‌نسب با تاكید بر اینكه باید در اجرای قوانین و بخش‌نامه‌ها مصمم بود و تلاش كرد آنچه مصوب شده اجرا شود، افزود:‌ نظام و حاكمیت برای مجاهدت پدران این نیروها امتیازی قائل شده و ما نیز  به این مسائل توجه داریم.

وی توجه به پیوست فرهنگی را در آموزش نیروها مهم دانست و بیان كرد: علاوه بر اینكه می‌خواهید كاركنان تبدیل وضعیت شده توجیه به انجام كار شوند، پیوست فرهنگی هم در كنار آن در نظر گرفته شود كه آموزش ببینند كه سرباز نظام هستند.

 دبیر شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران کشور با بیان اینكه امروز خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران با گذشته قابل مقایسه نیست اما متاسفانه سیاه‌نمایی می‌شود، گفت: خدمات مختلف وزارت نیرو نیاز به تبیین دارند و باید جهاد تبیین مورد توجه باشد.

وی با بیان اینكه توانمندی نظام جمهوری اسلامی بالا است، گفت: در حال حاضر در دورترین مناطق خدمات آب و برق ارائه می‌شود كه قابل مقایسه با گذشته نیست.

رحیمی‌نسب با اشاره به اینكه مقام معظم رهبری می‌فرمایند گردنه‌هایی طی شده‌اند و قله‌ای كه در حال فتح است، گفت: امروز كشور در جایگاه اصلی خود به عنوان یكی از ابرقدرت‌هایی است كه بتواند در عرصه بین‌المللی نیز موفق باشد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.